Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wybił słusznie...... ale że się chwali sam do wszystkich gazet to ŻENUJĄCE !! nie godne prawdziwego chrześcijanina... a przynajmniej takiego który pod sztandarem PIS się za takiego uważa....
A mnie to guzik obchodzi, że się chwali..dla mnie jest ważne, że zareagował jak powinien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było tak jak kobieta mówiła ona poszłą po jedną rzecz a dziewczynka zasneła... zrobiła bym tak samo, wiem jak cieżko jest czasem o sen a 5 minut czy jadąc po gorącym asfalcie czy w cieniu na parkingu to nie jest powód by matke zwinczować, życzę tu wypowiadającym się a nie znjącym sytuacji dokładnie by mieli kiedyś dziecko któremu bardzo ciężko zasnąć niech zaśnie a wam wypadnie zakup powiedzmy wody, prosze wtedy budzić dziecko rozpinac tlumaczyc dlaczego juz nie moze spac... albo zostawić z miłościa przyjśc za 3 minuty i mieć szybę wybitą, być obsmarowanym jako beznadziejny rodzić przez jakiegoś posła... który nawet najmniejsze rzeczy robi dla rozgłosu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny przykład daje pan poseł , jak spędzić niedzielne popołudnie , pójść do marketu.
A gdzie ma iść do burdelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego ze w cieniu?! a w cieniu tez jest 30st!!!  no blagam co za durnie tak mysla??w lesie tez jest cien,,a nie duchota??kto nie wie niech idzie w poludnie i sprawdzi,sie przekona jak nic,ze dlugo nie wytrzyma nawet na dworze w lesie w cieniu!!matk a zasluguje na kare i juz!!zadne pouczenie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było tak jak kobieta mówiła ona poszłą po jedną rzecz a dziewczynka zasneła... zrobiła bym tak samo, 
      to wuj nie matka jesteś, dziecka nie zostawia sie samego,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobil. Matka widac zostawila myslenie w domu albo jeszcze u swojej matki w lonie podczas porodu. Pewnie gdyby matka miala zostac na te chwilke w aucie to otworzyla by sobie okno albo uchylila drzwi. Jej..........!!!!! Ludzie myslcie!
10/10, ale żeby myśleć, to trzeba jeszcze mieć ze dwie komórki mózgowe połaczone neuronem. Takie są efekty kiedy bezmózgowce rozmnażają się, ale już opiekować się dziećmi nie potrafią! Matki od siedmiu boleści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było tak jak kobieta mówiła ona poszłą po jedną rzecz a dziewczynka zasneła... zrobiła bym tak samo, wiem jak cieżko jest czasem o sen a 5 minut czy jadąc po gorącym asfalcie czy w cieniu na parkingu to nie jest powód by matke zwinczować, życzę tu wypowiadającym się a nie znjącym sytuacji dokładnie by mieli kiedyś dziecko któremu bardzo ciężko zasnąć niech zaśnie a wam wypadnie zakup powiedzmy wody, prosze wtedy budzić dziecko rozpinac tlumaczyc dlaczego juz nie moze spac... albo zostawić z miłościa przyjśc za 3 minuty i mieć szybę wybitą, być obsmarowanym jako beznadziejny rodzić przez jakiegoś posła... który nawet najmniejsze rzeczy robi dla rozgłosu...
 
Jeżeli było tak jak kobieta mówiła ona poszłą po jedną rzecz a dziewczynka zasneła... zrobiła bym tak samo, wiem jak cieżko jest czasem o sen a 5 minut czy jadąc po gorącym asfalcie czy w cieniu na parkingu to nie jest powód by matke zwinczować, życzę tu wypowiadającym się a nie znjącym sytuacji dokładnie by mieli kiedyś dziecko któremu bardzo ciężko zasnąć niech zaśnie a wam wypadnie zakup powiedzmy wody, prosze wtedy budzić dziecko rozpinac tlumaczyc dlaczego juz nie moze spac... albo zostawić z miłościa przyjśc za 3 minuty i mieć szybę wybitą, być obsmarowanym jako beznadziejny rodzić przez jakiegoś posła... który nawet najmniejsze rzeczy robi dla rozgłosu...
Co Ty to pie***ysz ?! chocby na chwile nie zostawia sie dziecka samego w aucie,niezaleznie od pory roku, pogody czy temperatury!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było tak jak kobieta mówiła ona poszłą po jedną rzecz a dziewczynka zasneła... zrobiła bym tak samo, wiem jak cieżko jest czasem o sen a 5 minut czy jadąc po gorącym asfalcie czy w cieniu na parkingu to nie jest powód by matke zwinczować, życzę tu wypowiadającym się a nie znjącym sytuacji dokładnie by mieli kiedyś dziecko któremu bardzo ciężko zasnąć niech zaśnie a wam wypadnie zakup powiedzmy wody, prosze wtedy budzić dziecko rozpinac tlumaczyc dlaczego juz nie moze spac... albo zostawić z miłościa przyjśc za 3 minuty i mieć szybę wybitą, być obsmarowanym jako beznadziejny rodzić przez jakiegoś posła... który nawet najmniejsze rzeczy robi dla rozgłosu.
Mam dwie córki. Też miałam problem ze spaniem dziewczyn. Teraz pracuje i wożę je 10 km. od domu- obie siedzą z tyłu. Jak je wyciągam to obie są mokre. Jak pani jest taką matką niech pani zrobi test. Wejdzie pani do samochodu rozgrzanego po 20 min. jeździe i niech pani zaparkuje w cieniu. Niech pani pozamyka szyby(na chwilę się mówi anie ma matki ze 20 min.) i sobie posiedzi 20 minut. Po teście proszę opisać swoje wrażenia! Czekam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś nie pasuje, dziecko spało, rozbita szyba i dziecko nie chce pić? jak on stukał, że nie zbudził? ile minut stał przy aucie? dlaczego od razu się afiszuje? i nie plećcie bzdur, że 24 godz. na dobę patrzycie na swoje dziecko,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły wandalizm i tyle w temacie. Nikogo nie uratował, tylko uszkodził samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pan poseł zapłacji teraz za stłuczoną szybę. Czyżby to początek kampani wyborczej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było tak jak kobieta mówiła ona poszłą po jedną rzecz a dziewczynka zasneła... zrobiła bym tak samo, wiem jak cieżko jest czasem o sen a 5 minut czy jadąc po gorącym asfalcie czy w cieniu na parkingu to nie jest powód by matke zwinczować, życzę tu wypowiadającym się a nie znjącym sytuacji dokładnie by mieli kiedyś dziecko któremu bardzo ciężko zasnąć niech zaśnie a wam wypadnie zakup powiedzmy wody, prosze wtedy budzić dziecko rozpinac tlumaczyc dlaczego juz nie moze spac... albo zostawić z miłościa przyjśc za 3 minuty i mieć szybę wybitą, być obsmarowanym jako beznadziejny rodzić przez jakiegoś posła... który nawet najmniejsze rzeczy robi dla rozgłosu...
  Żal mi twoich dzieci - one wszak nic nie są winne, że mają taką matkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiechu warte......Poznanski NIE jest znany z czegokolwiek (to ten, ktory chcial od Szwedow uzyskac kompensate za wojne polsko-szwedzka). Posel chcial blysnac i brylowac.  Pod MAKRO sa zadaszenia, wiec nic sie nie dzieje... Zrobil sobie darmowa reklame....ZENADA PO PROSTU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem dobrze zareagował. Lepiej dmuchać na zimne. A ta matka to jakaś idiotka. Przecież nawet gdy auto jest w cieniu to się nagrzewa. W końcu w cieniu było ponad 30 stopni. Kolejna idiotka odhaczona. Poseł - brawa. Policjanci - pierdolicoie głupoty (nie było potrzeby). A gdyby coś się zadziało to co byśta powiedzieli debile jedne? Takimi gadkami zniechęcacie innych do działania - byc może w innych przypadkach akurat koniecznego działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było tak jak kobieta mówiła ona poszłą po jedną rzecz a dziewczynka zasneła... zrobiła bym tak samo, wiem jak cieżko jest czasem o sen a 5 minut czy jadąc po gorącym asfalcie czy w cieniu na parkingu to nie jest powód by matke zwinczować, życzę tu wypowiadającym się a nie znjącym sytuacji dokładnie by mieli kiedyś dziecko któremu bardzo ciężko zasnąć niech zaśnie a wam wypadnie zakup powiedzmy wody, prosze wtedy budzić dziecko rozpinac tlumaczyc dlaczego juz nie moze spac... albo zostawić z miłościa przyjśc za 3 minuty i mieć szybę wybitą, być obsmarowanym jako beznadziejny rodzić przez jakiegoś posła... który nawet najmniejsze rzeczy robi dla rozgłosu...
 
Jeżeli było tak jak kobieta mówiła ona poszłą po jedną rzecz a dziewczynka zasneła... zrobiła bym tak samo, wiem jak cieżko jest czasem o sen a 5 minut czy jadąc po gorącym asfalcie czy w cieniu na parkingu to nie jest powód by matke zwinczować, życzę tu wypowiadającym się a nie znjącym sytuacji dokładnie by mieli kiedyś dziecko któremu bardzo ciężko zasnąć niech zaśnie a wam wypadnie zakup powiedzmy wody, prosze wtedy budzić dziecko rozpinac tlumaczyc dlaczego juz nie moze spac... albo zostawić z miłościa przyjśc za 3 minuty i mieć szybę wybitą, być obsmarowanym jako beznadziejny rodzić przez jakiegoś posła... który nawet najmniejsze rzeczy robi dla rozgłosu...
Ależ ty jesteś pier***nięta i debil a nie matka. NIE zostawia się tak dzieci w samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było tak jak kobieta mówiła ona poszłą po jedną rzecz a dziewczynka zasneła... zrobiła bym tak samo, wiem jak cieżko jest czasem o sen a 5 minut czy jadąc po gorącym asfalcie czy w cieniu na parkingu to nie jest powód by matke zwinczować, życzę tu wypowiadającym się a nie znjącym sytuacji dokładnie by mieli kiedyś dziecko któremu bardzo ciężko zasnąć niech zaśnie a wam wypadnie zakup powiedzmy wody, prosze wtedy budzić dziecko rozpinac tlumaczyc dlaczego juz nie moze spac... albo zostawić z miłościa przyjśc za 3 minuty i mieć szybę wybitą, być obsmarowanym jako beznadziejny rodzić przez jakiegoś posła... który nawet najmniejsze rzeczy robi dla rozgłosu..
    Weź debilko pod uwage fakt, że przechodząc obok nie wiesz jaka temperatura panuje w aucie i co się dzieje. Twoje dywagacje na temat tego jak powinien zareagować są wyjęte z dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie te 3 identyczne komentarze to ta "matka" napisala. Bo komu innemu chciałoby się o takich porach bronic tak nie odpowiedzialnego zachowania bronic. Zreszta chyba jest jakis wiek dziecka ponizej ktorego nie moze zostawac samo bez opieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwie córki. Też miałam problem ze spaniem dziewczyn. Teraz pracuje i wożę je 10 km. od domu- obie siedzą z tyłu. Jak je wyciągam to obie są mokre. Jak pani jest taką matką niech pani zrobi test. Wejdzie pani do samochodu rozgrzanego po 20 min. jeździe i niech pani zaparkuje w cieniu. Niech pani pozamyka szyby(na chwilę się mówi anie ma matki ze 20 min.) i sobie posiedzi 20 minut. Po teście proszę opisać swoje wrażenia! Czekam!
Brawo... popieram..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybić źle nie wybić jeszcze gorzej co byś zrobił i tak źle i tak nie dobrze, matka to powinna go po rekach całować że dziecko uwolnił, bo nie wiadomo ile by stała w kolejce do kasy a temperatura rośnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście jak zwykle wszyscy wszędzie się spieszą i podejmują przez to niedopowiedzialne decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...